NAPIŠTE NÁM

Novinky


Deveport

Deveport

Jednotné místo - portál, pro zadávání, centrální evidenci a řešení reklamací bytových jednotek.
Projekt Exclusive

Projekt Exclusive

Další velký projekt pro Francii - Exclusive. Zakázka obsahuje grafické řešení obalů a stojanu, konstrukci stojanu, výrobu stojanů a logistické řešení naplnění stojanů výrobky a dopravou na prodejní místa. 
Projekt Alter Ego

Projekt Alter Ego

Pro našeho francouzského zákazníka jsme realizovali kompletní řešení  projektu "Alter Ego". Zakázka obsahovala grafické řešení obalů a stojanu, konstrukci stojanu, výrobu stojanů a logistické řešení naplnění stojanů výrobky a dopravou na prodejní místa. 
Webová prezentace PETRISK

Webová prezentace PETRISK

Pro pojišťovací společnost PETRISK jsme realizovali novou webovou prezentaci administrovatelnou naším CMS. www.petrisk.cz
crystal-bohemia.com

crystal-bohemia.com

Vzhledem k historii spolupráce s poděbradskou sklárnou Crystal BOHEMIA, jsme rádi přijali poptávku na nové řešení firemní webové prezentace. Nové grafické řešení, moderní animované prvky, administrační systém, přehledný katalog, zákaznické zóny, responzivita, atd. to jsou prvky, které posouvají firmu v internetovém světě tam, kam patří. www.crystal-bohemia.com
Spiral

Spiral

Další z produktů spadající do série Dekoračních projektů sklárny Crystalex. 
Kampaň EYE

Kampaň EYE

Kampaň na podporu zavedení nového tvaru porcelánu na trh pro společnost Thun 1794. Zakázka obsahovuje ideový a grafický návrh, fotografické práce, slogan a následné rozpracování do mnoha formátů jak pro tištěná média tak zejména pro internet. 
Projekt Ultimo

Projekt Ultimo

Po úspěšné spolupráci v roce 2015 jsme zrealizovali podobný kompletní projekt pro francouzského zákazníka i v roce 2016. Jedná se o dodávku obalů a prezentačních systémů od grafických návrhů, přes návrh konstrukce stojanů, po řešení celkového balení pro přepravu. 
© Caverna agency a.s.